PLAADIGURU

Meist

PlaadiGuru sündimislugu on seotud ennekõike kvaliteediga ning püüdlusega paremuse poole. Ennist plaatijana töötanud erinevates ettevõtetes jõudsin mõistmiseni, et tahan pakkuda enamat – tahan teha teistmoodi. Soovisin pakkuda ühes nii tippklassi klienditeenindust kui ka kvaliteetset tööd. Sellest sündiski PlaadiGuru.

PlaadiGurus töötab 4 plaatijat, kes on kõik oma valdkonna tippspetsialistid – lahtise pea, fantaasiarikka meele ning tundliku silmaga. Parafraseerides ühte PlaadiGuru kolleegi – „üks pool millimeetrit veel vaja“. Suhtume oma töösse väga tõsiselt. Pidevalt õpime juurde erialatrikke ning konstantselt koolitame end. Aeg on näidanud, et meie pädevust hinnatakse ning oleme teostanud plaatimistöid suurarendustele (kortermajad), plaatinud büroopindu (nt Kaanon Kinnisvara esindus, Overall), kaubanduskeskust (Lõunakeskus – Riekers), riiklikke objekte (Riigikohus, Ahhaa Keskus) ja loomulikult hulgi eraisikuid.

PlaadiGuru meeskonna tööstiili iseloomustab ennekõike positiivne suhtumine, humoorikas lähenemine ning sõbralik suhtumine kaasvõitlejatesse. Kasutame oma töös tippklassi „lelusid“ ning katsetame plaatimist erinevate tehnoloogiate ning ehituskeemiaga.

Heikki Meejärv
PlaadiGuru OÜ tegevjuht